Пріоритетні напрямки роботи ДНЗ

Пріоритетні напрямки роботи закладу дошкільної освіти«Берізка»

Лозуватської сільської ради

·       Забезпечення всебічного та якісного впровадження мети, стратегічних напрямків та основних завдань Національної стратегії розвитку освіти в Україні на період до 2024 року.

·       Планування роботи педагогічних колективів на впровадження обласного  науково-методичного проекту «Освітні  стратегії соціалізації особистості громадянського суспільства» та районної проблеми «Інноваційні технології формування громадянських якостей та соціальної компетенності особистості».

·       Впровадження основних засад Базової програми «Українське дошкілля», «Впевнений старт». Відпрацьовувати методику інтеграції принципів дошкільного виховання, активізуючи експериментальну діяльність педагогічних працівників.

·     Удосконалення організації навчально-виховного процесу через впровадження новітніх технологій навчання й виховання, комп’ютеризації та інформатизації освітнього середовища.

·       Розвиток Єдиного освітньо – інформаційного простору, впровадження інформаційно-комунікаційних, медіа освітніх, мультимедійних технологій у навчально-виховний процес.

·       Підвищенням рівня комп’ютерної грамотності вихователів. Використання можливості для відкритого спілкування через всесвітню мережу Інтернет, освітні портали, соціальні мережі, блоги, тощо.

·     Проведення моніторингових досліджень якості знань дошкільнят у відповідності до нових Державних стандартів дошкільної освіти.

·       Впровадження інтеграції всіх ланок (дошкільної, початкової освіти) з метою створення єдиного освітнього процесу. Звертати увагу на вивчення проблем адаптації першокласників та дітей старшого дошкільного віку засобами діагностування загальної та психологічної готовності дітей до школи за допомогою  стандартизованих психологічних методик;

·       Розширення інтеграції з усіма зацікавленими і відповідальними структурами, закладами, організаціями з метою координації спільних зусиль по вихованню соціалізованої, здорової, всебічно розвиненої особистості з чіткою системою життєвих цінностей.

·       Забезпечення впровадження нових форм методичної роботи, інноваційних змін у змісті та організації сільської освіти. Поліпшити роботу щодо узагальнення, цілеспрямованого впровадження передового педагогічного досвіду через розміщення матеріалів у педагогічних періодичних виданнях та сайтах закладу.

·       У практиці створення виховних систем культивувати дитиноцентричну парадигму освіти, гуманістичні цінності, здоров’язберігаючий спосіб життя в екологічно безпечному середовищі. Розробляти інваріантні моделі змісту виховання з урахуванням сучасних соціокультурних ситуації, цінностей виховання та навчання.