Науково - методична робота в дошкільному закладі

Завдання

на  навчальний  2023 – 2024 навчальний рік.

Виходячи  з  аналізу  навчально – виховної   та  методичної  роботи  у 2022 – 2023 навчальному  році, ураховуючи  досягнення  й  перспективи  розвитку, педагогічний  колектив  визначає  основні  завдання  на  2023-2024 навчальний  рік.

1.  Освітньо – виховну  роботу  в ЗДО « Берізка»  організувати  та  спланувати  за  чинними державними програмами : «Впевнений старт», "Українське дошкілля", "Дитина", програма розвитку дитини дошкільного віку «Українське дошкілля» та парціальною освітньою програмою: програма  художньо – естетичного розвитку дітей раннього та дошкільного віку «Радість творчості».

3.      Включити в роботу Указ президента України №344/2013 «Про національну  стратегію розвитку освіти в Україні на період до 2024 року», нові соціальні ініціативи «Діти майбутнє України», регіональну програму губернатора, нові санітарні правила утримання дітей в ЗДО та ін.

4.      Продовжити  роботу  педагогічного  колективу  в  напрямку  реалізації  науково – методичної  проблеми  дошкільного  закладу: « Формування   національно-патріотичного виховання та соціальної компетентності дошкільника».

5.      Продовжити  роботу  щодо  створення  розвивального  предметно – ігрового  середовища  в  групах  для  дітей  різного  віку.

6.      Формування здорового способу життя, бережливого ставлення кожної дитини до власного здоров'я.

7.      Продовжувати працювати над розвитком трудового виховання на основі оволодіння дітьми соціальним досвідом, формуванням самостійності, творчості, активності, ініціативності.