План заходів по насср

План

заходів щодо дотримання вимог санітарного законодавства у сфері безпечних харчових продуктів в Радіонівському ЗДО «Берізка»

1

Забезпечити створення безпечних для здоровя дітей умов перебування, виховання та навчання.

2

Забезпечити утримання приміщень закладу, інженерних мереж водопостачання, водовідведення, вентиляції в належному санітарно-технічному стані та організацію перевезення побутових відходів.

3

Запровадити постійно діючі процедури, які базуються на принципах НАССР.

Грудень 2023-січень 2024 та протягом року

4

Вжити вичерпних заходів щодо забезпечення дітей закладу харчуванням згідно з вимогами постанови Кабінету Міністрів України від 22 листопада 2004р. №1591 «Про затвердження норм харчування у навчальних та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку» (зі змінами); спільного наказу Міністерства охорони здоров’я України та Міністерства освіти і науки України від 1 червня 2005р. №242/329 «Про затвердження Порядку організації харчування дітей в навчальних та оздоровчих закладах»; спільного наказу Міністерства охорони здоров’я України та Міністерства освіти і науки України від 17 квітня 2006р. №298/227 «Про затвердження Інструкції з організації харчування дітей у дошкільних навчальних закладах» та спільного наказу Міністерства охорони здоров’я України та Міністерства освіти і науки України від 15.08.2006 №620/563 «Щодо невідкладних заходів з організації харчування дітей у дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладах», а також здійснювати постійний контроль якості продуктів харчування та дотримання фізіологічних норм їх споживання.

Адміністрація закладу

Бесчастна В.Т.,

Кондратюк А.В.

Обійдихата О.А

5

Провести  оцінку фактичного стану матеріально-технічної бази харчоблоку закладу.

До 01.02.2024р

Адміністрація закладу

Бесчастна В.Т.,

Кондратюк А.В.

6

Неухильно дотримуватись режиму роботи груп та перспективних двотижневих меню, погоджених з Головним управлінням Держпродспоживслужби.

Вихователі груп, ст.медична сестра

7

Забезпечити заклад, у тому числі харчоблок, необхідним запасом мийних, дезінфекційних засобів та засобів для дотримання правил особистої гігієни, як працівниками, так і дітьми.

Протягом року